Dobrý den všem!

K napsání tohoto článku mě inspiroval celý včerejší den. Událo se toho totiž tolik že když jsem o tom pak večer přemýšlela, řekla jsem si  – zkusím to celé shrnout a udělat takový vlog – ne natočený, ale napsaný. A všechny poznatky, zkušenosti a informace popsat. A kdyby jen jedna věc pro vás byla novinkou a něco vám dala – pak ten článek měl smysl.  Jdeme na to…

 

Hned ráno jsem se fakt nadchla pro jednu novinku – zkoušela jsem ji totiž na klientce a ta mě potěšila svým – tak tohle rozhodně chci! objednejte mi to – příště si to vezmu!
je to tahle moje nová vychytávka na obočí od fa Milani…

a jak jsem se k tomu dostala – po pravdě – hledala jsem něco co mi nahradí Beautiful Brows – novinku kterou už v salonku nějaký čas mám a je to suprový výrobek, který vám zajistí zvýraznění obočí na celý den, ale abych byla upřímná – je to dle mého názoru dost drahý vynález na to co umí a já hledala levnější náhradu, navíc se mi úplně nelíbí ty jejich šablony u nichž začátky musíte dokreslovat…. a na tohle jsem narazila u jedné blogerky jak to ve svém videjku top výrobků za uplynulý měsíc vychvaluje do nebes… tudíž jsem koupila a už vychvaluji také… takže jupí jupí… kdo dokresluje své obočí a chce zkusit něco nového – tohle je super vychytávka – sada obsahuje stín na obočí ve skleněném kelímkuv úžasné krémové konzistenci a oboustranný kartáček – jednou zkosenou stranou dokreslíte a druhou stranou rozčešete a upravíte do přirozena, celá sada stojí něco kolem dvou stovek, vybírat můžete z několika barev, zvládne to opravdu každá a po pravdě – asi se mi to zatím líbí nejvíce ze všech produktů co na úpravu obočí mám. Co dodat – přijďte se kuknout a vyzkoušet.

U další klientky jsme rozebíraly fotodepilaci – trvalé odstranění chloupků. Ptala se mně na další termín – takže oznamuji – příští fotodepilace se koná až 10.10. v sobotu, bohužel dřívější termín nešlo vykouzlit. Samozřejmě že o tomhle budu ještě informovat, ale pro ty z vás, které na to toto ošetření čekáte – snad je to info dostatečně dopředu….

Následující zkušenost s klientkou mě přiměla napsat zmínku o peelingu a o ultrazvukové špachtli.
Když mi paní řekla že si dělá peeling obličeje velmi často – myslím že řekla dokonce třikrát týdně, byla jsem kapku překvapená, protože v jejím věku – 58let je to dle mého názoru zcela špatně.
Já obecně – nejsem příznivec domácích obrušovaček, mám za to že tohle patří do kosmetického salonu a když tak – jen u mladé pleti. Takže pokud to provádíte také tak často – nezapomeňte že stále jako kdyby obnažujete pokožku, pořád ji dokola svlékáte, ona se vám sice zdá jemnější a lepší, ALE – stává se citlivější a slabší.
Jednoduchá rada na závěr – než nakoupíte různé vychytávky na netu co vychvalují kosmet.blogerky – zkuste se poradit se svou kosmetičkou – popovídejte si s ní o své pleti, rozeberte každodenní péči a teprve pak dělejte závěry a pořizujte výrobky.

A teď k ultrazvukové špachtli –

 

poslední dobou jsem měla několik dotazů ohledně tohoto ošetření a já musím jen opakovat – ve svém salonku tohle zařízení nemám a vypadá to že mít ani nebudu – z jednoho prostého důvodu – stojím si za tím že s použitím těch správných produktů a správného postupu docílím závěrečného výsledku zcela stejného neli lepšího a to s pomocí svých – když dovolíte – šikovných ručiček. Ale rozhodně tenhle vynález nazatracuji, spíš tak nějak jednoduše shrnuji – zatím jsem neměla tu potřebu si toto do salonku pořizovat.

Část včerejšího odpoledne jsem strávila u své kadeřnice a zcela náhodně jsem tam potkala i svou klientku a jak to tak bývá – dostaly jsme i k péči o vlasy a já tady prostě teď musím zmínit jeden produkt na který nedám dopustit – znáte NIOXIN? je to sada tří supr věciček v péči o vlasy – šampon, kondicionér a sérum ve spreji. Je k dostání asi v pěti očíslovaných variantách pro různé druhy vlasů a já musím říct že na tomhle fakt ujíždím. Po umytí jsou vlasy jednoduše boží… moje rada – zeptejte se své kadeřnice jestli to má, nechte si poradit řadu a vyzkoušejte. Za celou sadu jsem včera platila 850kč. Vím, je to dost, ale když vezmete že tam máte tři produkty a že vaše vlasy dostanou zase jednou pořádnou kůru, tak to stojí za to.

 

O dalším tématu jsem přemýšlela jestli psát či ne… ono je to totiž zcela mimo kosmetiku, ikdyž péče to je že… ale o něco zcela jiného… ale když mi pak po celé diskusi klientka řekla – Danuško napište o tom, určo jsou holky které s tím nemají žádnou zkušenost a možná ani neví že to existuje, řekla jsem si – dyť jo. A když jsem pak zaslechla hlášku – od té doby co používám tento vynález – miluji svou menstruaci – bylo rozhodnuto. Takže holky – tohle je prý ta nejlepší věc na světě pro vaše dny – Menstruační kalíšek

 

– k dostání v lékárnách od mnoha firem… rozhodně pokud neznáte – vyzkoušejte – po vyslechnutí včerejších pozitiv musím jen doporučit! najděte na netu, přečtěte recenze a zkušenosti a jděte do toho! prý zcela komfortní, nic necítíte a máte na 8 až 12hod zcela vystaráno! to stojí za vyzkoušení nemyslíte?

Moje poslední včerejší klientka mě přiměla k tomu že musím napsat o tetování. Konkrétně o očních linkách. Musím se přiznat že já nejsem obecně tohoto příznivec, prostě se mi permanentní tetování moc  nelíbí, není to přirozené a často to hodně kosmetiček ani neumí. A to jsem viděla už hodně tetováží – jak obočí tak linek nebo kontur rtů. Moje rada – také to jsem včera řekla své klientce jenž se mě ptala co si jako o tom myslím že by chtěla jít na linky atd… prosím – než se unáhlíte a a tohle si necháte udělat – zvažte to, nechte si poradit od své kosmetičky jestli už je na to čas, jestli se nenajde jiná alternativa, jestli je to nezbytně nutné a teprve pak běžte… a rozhodně ne k nějaké noname tatérce… prohlédněte si její webovky, nakoukněte do fotogalerie a zeptejte se konkrétních klientek které tam už byly jak byly spokojené s přístupem, jestli kosmetičky použila anestetika aby to nebylelo atd…stejně si já jedu tu svou – a to jsem i poradila své zákaznici – nechcete se raději naučit tu linku zatím sama kreslit? najít si nějaký suprový državý stín a své oko si zvýraznit kdykoliv se vám zachce? vždyť na tetování můžete jít vždycky… co myslíte? koukněte se třeba tady jak jsme se učily gelové oční liky a jak to suprově vypadá http://bit.ly/1NE3ZJR

 

Posledním včerejším poznatkem bylo nesčetněkrát obočí – u jeho úprav jsem si pořád a dokola uvědomovala jak je jeho tvar důležitý pro celkový vzhled, jak se díky němu zcela změní výraz obličeje a nakonec jsem byla moc ráda že mnoho z vás už nedává důraz na kilo řasenky na řasách, ale více se zaobírá svým obočím… za to jsem moc vděčná a cítila jsem to jako takovou kapku satisfakci – tolikrát jsem o tom psala a fotila a vysvětlovala a ono to má výsledky – jupíííí!

 

Takový byl můj včerejší den s vámi… moc jsem si ho užila..a já doufám že dal i něco nového vám… Vždyť každý den je nový a jiný a něco zajímavého se v něm dozvíme, doslechneme, dočteme… a jak být více krásné a někam se posunout – to nás přece vždycky bude zajímat co říkáte?

Daisy.