Dobrý den všem!

Líčení od Daisy zdarma je akce která se stala velmi oblíbenou.  Jednoduše se objednáte a přijdete se nechat nalíčit.

A tak tentokrát jsem měla v salonku Adélku a rozhodla jsem se že ji zkusím nalíčit v jedné značce. Tím myslím že jsem na vytvoření celého líčení použila produkty od jedné firmy a to od Golden Rose. Teda vlastně kromě jednoho produktu – jen bázi pod makeup jsem použila od zn Stage.

A tak se koukněte jak se mi to povedlo…. Adélka je nádherná mladá slečna a ikdyž zrovna její pleť nebyla v nejlepší formě, myslím si že produkty od Golden Rose mě a ani ji nezklamaly a vytvořily nádherný look. Posuďte sami.

tady Adélka před líčením….

 

20160322_121446

 

 

No a tady už jsou fotečky po líčení… sjednotila jsem pleť, nechala vyniknout její přenádherné oči, kapku upravila obočí…na líčení očí jsem vybrala fantastickou lososovozlatavou paletku – tzvn. čyřku – mnohé z vás ji znáte a už dávno vlastníte – tady to byla sázka na jistotu – ta lososová Adélce moc sluší a teď na jaro a léto budou tyto barvy dokonalé…

Tyto paletky se vyrábí v mnoha kombinacích a je fakt těžké říct která je nejhezčí…. ta losovozlatavá  č.4 se ale prodává ještě s paletkou č. 3 nejvíce….

 

 

Snímek1

 

 

no a pak jsem ještě udělala nějaké fotečky přesně s těmi produkty co jsem na líčení použila – korektor který je naprosto boží – tady přesně platí – za málo peněz hodně muziky – tento se Golden Rose fakt povedl – má perfektní krycí schopnosti a navíc rozjasňuje… koukněte jak vypadá….

 

Snímek1

 

s makeupy od Golden Rose se teprve seznamuji, ale musím říct že si s kapku problematickou pletí Adélky poradily fakt dobře… navíc jejich pudry – jsou boží… a jak u makeupů tak i u pudrů platí – opět hodně muziky za pár penízek… u líčení rtů jsem použila kombinaci rtěnky s leskem a to se Adélce spolu se stíny líbilo prý nejvíce…

 

 

Snímek1

 

S nabídkou řasenek od fa.Golden Rose jsem také moc spokojená, v salonku mám po vyzkoušení tři druhy a tahle patří mezi ně….

 

Snímek1

 

A konečné před a po…. co říkáte – povedlo se líčení s krásnou Adélkou? Mně se teda líbila hrozně moc…

 

Snímek1

 

Možná vás akce Líčení od Daisy zdarma zaujala… jestli ano – stačí se objednat… protože všechny jste moc krásné a někdy stačí k objevení té krásy opravdu málo…

Daisy.