Daisy mark-04

Hello! Vítejte na

Daisy stránkách.

Jsme intimní kosmetický salon inspirovaný reálnými ženami, ano přesně takovými jakou jste vy 🙂 Naší misí je ukázat ženám a dívkám jak je důležité mít ze sebe dobrý pocit, být sebejistá a hlavně být sama sebou.
Ukážeme vám jak si krásu užít,jak se do ní vžít, jak se jí nebát a jak se o ni starat.

Přestože vám dáme ty nejlepší recepty, věříme že pravá krása vychází zevnitř.

Daisy mark page element-08

Kdo je Daisy?

Před 12 lety Dana Wrzecká “Daisy” otevřela kosmetický salon ve kterém doteď provádí ty nejlepší kosmetické služby. Tyto roky studií a poznávání umožnily Daisy porozumět a poznat ty nejrůznější typy žen a jejich pleť a vyvinout účinné a individuální kombinace produktů a ošetření šetrné k vaší pokožce.

Daisy beauty produkty

Daisy salon nabízí nejen ty nejkvalitnější  kosmetické služby ale také kosmetické produkty komplimentující přirozenou krásu.
Daisy kolekce ručně smíchaných profesionálních krémů s aktivními látkami je speciálně navržena pro každý typ pleti aby žila s vámi a podtrhla vaši krásu a dokonalost.
Daisy krémy jsou plné vitamínů a minerálů protože jejich základ tvoří profesionální krémy získávané nejmodernější technologií v laboratořích.
Navštivte nás na konzultaci a my vám rádi pomůžeme a poradíme ten správný krém pro vás. Po konzultaci o stavu pleti vám namícháme zdarma vzorek krému na míru.
Daisy krémy jsou krémy o kterých víte co obsahují, žádné tajnosti, žádné přebytečné látky.
  • Míchaný krém od Daisy je již mou stálicí v péči o pleť...bez něj ani na krok...kdo nezná, doporučuji svěřit se do péče tohoto malého zázraku!

    více >