Ponořte se do široké nabídky těch nejlepších

kosmetických ošetření

 

kosmetika-button-daisy-salon

KOSMETIKA

Nabízíme široký rozsah kosmetických ošetření pro všechny typy pleti pro muže i ženy. Dopřejte své pleti výživu kterou potřebuje. Doporučíme ošetření přesně pro váš typ pleti a poradíme jak se o pleť starat.

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

LÍČENÍ

Jednou z našich vášní je nejen líčení ale také šíření znalostí o make-upu a jak se správně líčit. Nabízíme líčící služby na jakoukoliv příležitost, kurzy líčení, vizážistické akce a poradenství.

VÍCE ZDE

ÚPRAVA OBOČÍ A ŘAS

Nikdy nepodceňujte sílu správně upraveného a definovaného obočí. Jednou z našich diferenciálních předností je schopnost správné úpravy obočí. Daisy salon se může pyšnit širokou galerií proměn obočí a tím i spokojených klientek.

VÍCE ZDE

 

 

ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ

Buďte vždy připravená s krásně hladkou a sametovou pokožkou bez chloupků. Nabízíme epilační metody teplými vosky ale i permanentní řešení fotodepilací.

VÍCE ZDE

 

MASÁŽE

Dopřejte si pravidelnou profesionální masáž obličeje. Je to ten nejlepší režim pro vaši kůži. Masáž stimuluje svaly a lymfatický systém. Každá část těla reaguje na masáž obličeje.

VÍCE ZDE

 

LASER

Ošetření pomocí biostimulačního laseru ‚Merlin‘, které se používá jako doplněk u kosmetického ošetření k zesílení účinku použitých kosmetických produktů. Toto ošetření je také výborné k léčbě oparů, prasklých koutků a jizev.

Daisy mark page element-08

Vyzkoušejte naše služby. Těšíme se na Vás.