Daisy mark-04

Kosmetické masáže

(lze provádět při kosmetickém ošetření nebo jako samostatný úkon)
Dopřejte si pravidelnou profesionální masáž obličeje. Je to ten nejlepší režim pro vaši kůži. Masáž stimuluje svaly a lymfatický systém. Každá část těla reaguje na masáž obličeje. Na obličeji máme 300 tlakových bodů, které reagují na všechny části těla. Jednoduše dobrá masáž obličeje ovlivní každý orgán v těle, rozzáří pleť a pomůže od únavy.
V Daisy salonku si můžete dopřát:
Mikromasáž očního okolí
Masáž dekoltu a krku
Masáž krční páteře

Ayakkab? Yaras? Nas?l Geçer

olive branch 2

Parafínové zábaly na ruce

Parafín je oblíbenou ošetřující metodou již od rou 1950 kdy byl poprvé použit lékaři pro zmírnění bolesti svých pacientů. Ano parafínové zábaly mají překvapující účinky.
Úleva od bolesti – teplý parafín je úžasným ošetřením na klouby a jejich úlevu od bolesti. Parafín je aplikovaný na ruce v teplé formě, kdy se pak nechá uschnout předtím než se z kůže sloupne. Teplý parafín zachytí teplo a zrelaxuje okolní tkáně. Díky tomu se obzvláště používá pro ošetření ztuhlých kloubů a zmírnění bolesti spojené s artritidou, záňetu šlach a bolavé svaly.
Změkčení pleti –  parafín na kůži vytvoří povlak, který napomáhá k celkové hydrataci a zvláčnění pokožky. Parafínový povlak zvyšuje cirkulaci na kůži a otevře póry což umožňuje hydratačním prvkům proniknout do vnější vrstvy kůže. Zábaly jsou skvělým ošetřením suché pokožky.
V Daisy salonku si můžete dopřát:
Teplé parafínové zábaly – v parafínové vaničce – vhodné při problémech s klouby
Studené parafínové zábaly – vhodné pro zjemnění povrchové části pokožky a celkové regeneraci.

Vyzkoušejte naše služby. Těšíme se na Vás.